Simigeria Petru

Cariere

Responsabil vânzări magazin PETRU în Iași, Piatra Neamț, Suceava, Botoșani, Vaslui, Brașov, Roman

Știi cât poți câștiga în echipa PETRU? Știi cât de mult poți avansa?

Responsabilul de vânzări al unui magazin PETRU are ca atribuții:

  • asigurarea necesarului de marfă în funcție de fluxul de clienți
  • asigurarea resurselor umane în magazin pentru eficientizarea procesului de producție și vânzare
  • cunoașterea procesului de producție și actului vânzării pentru a oferi suport echipei sale
  • construirea unei echipe și atragerea de resurse umane dedicate pentru asigurarea productivității și atingerea obiectivelor

Cerințe:

  • flexibilitate în stabilirea programului de lucru;
  • dedicare;
  • responsabilitate;

Oferim:

  • salariu motivant + bonusuri în funcție de volumul vânzărilor

Vino în echipa noastră!
Informații la ‭(0728) 121 342‬

Cariere

Manager magazin PETRU în Iași, Piatra Neamț, Suceava, Botoșani, Vaslui, Brașov, Roman

Activitatea managerului de magazin este să coordoneze oamenii, produsele şi echipamentele în vederea oferirii unui nivel excelent de Calitate, Servire, Curățenie și Valoare, cu scopul obţinerii unor rezultate optime.

Task-uri:

  • organizează activitatea personalului din echipa sa și informează/pregătește angajații în acord cu politica personalului şi regulamentele de muncă, procedurile de siguranţă şi securitate adecvate.
  • consolidează comportamentele de leadership şi cerinţele de bază pentru angajaţi: uniforme, programe de lucru, întâlniri cu echipa sa etc., necesare în vederea obţinerii angajamentului din partea personalului.
  • contribuie la angajarea şi la reţinerea unui număr optim de angajați, care să fie dedicaţi într-un mod entuziast satisfacerii cerinţelor clientului
  • își împărtășește cunoştinţele şi experienţa şi instruiește membrii echipei sale pentru a oferi produse și servicii de calitate clienților
  • contribuie la evaluarea performanţelor bazate pe obiective definite pentru angajați în timp util
  • folosește instrumente de planificare şi conducere a schimbului într-un mod eficient şi repoziționează angajații pentru a face faţă cererilor volumului de vânzări
  • sprijină planurile de marketing în vederea maximizării potenţialului de vânzări

Beneficii:

  • suport în desfășurarea activităților
  • pachet salarial motivant + bonusuri
  • mediu de lucru profesionist

Cariere

Lucrător comercial în Iași, Piatra Neamț, Suceava, Botoșani, Vaslui, Brașov, Roman

În plus, dacă aduci pe cineva în echipa PETRU primești bonus 100 de lei

Activitatea lucrătorului comercial (vânzător/brutar/pizzar) constă în producția și vânzarea de produse de simigerie / patiserie / panificație.

Responsabilități:

  • modelează, pregătește și vinde produsele
  • pregătește comenzile în timpul zilei, respectând rețetarele produselor
  • întocmește necesarul de produse pentru refacerea stocului de marfă expusă
  • răspunde de calitatea produselor realizate și de pregătirea la timp a produselor
  • verifică materiile prime primite de la depozit, din punctul de vedere al calității și cantității
  • asigură depozitarea corectă a acestora în agregatele frigorific
  • participă la determinarea necesarului de materii prime de comandat
  • verifică și exploatează corespunzător echipamentele și utilajele de lucru
  • verifică produsele (cantitativ și calitativ) înmânate clientului
  • verifică dacă prețurile expuse pentru produse sunt cele corecte
  • oferă clienților informații, consultanță despre produse și informații despre promoțiile existente
  • promovează produsele din magazin
  • cunoaște produsele și caracteristicile acestora
  • rezolvă orice incidente care se ivesc în relația cu clienții

Informații la 0741 226 000 / 0758 237 669 / 0756 348 734!

REȚELE SOCIALE

PARTENERI